Dit is het Sample Pack met double edge mesjes zoals we het in onze inleiding beschrijven, hiermee kan men heel snel gaan zien wat het juiste mesje is voor uw baard en huid. Voordeel van dit Sample Pack is dat als een mesje niet bevalt, je het meteen weg kan gooien en er dus geen omkijken meer naar hebt.
Momenteel zitten er 14 mesjes in het pakketje
Lees Meer7,-
Dit is het Sample Pack zoals we het in onze inleiding beschrijven, hiermee kan men heel snel gaan zien wat het juiste mesje is voor uw baard en huid. Voordeel van dit Sample Pack is dat als een mesje niet bevalt, je het meteen weg kan gooien en er dus geen omkijken meer naar hebt.
Momenteel zitten er 14 mesjes in het pakketje
| Gewicht | 0,02 kg |
|---|
Volker (geverifieerde eigenaar) –
Ik kreeg netjes 14 mesjes geleverd zoals vermeld staat. Paste door de brievenbus.
Bij mij zaten er in het pakket:
Shark
Lord
Lord platinum
Gilette 7 o clock sharp edge (2 keer)
Rapira platinum
Feather
Azmusebat
Wilkinson sword
Voskhod
Personna platinum chrome (2 keer)
En nog twee mesjes waar verder niks opstaat. Genoeg te proberen dus voor een prima prijs.
Enige verbeterpunt zou zijn om te weten wat die twee mysterieuze mesjes zijn.
Scheer & Schuim –
Beste Volker, op de mesjes zelf staat het bij de meeste Geëtst welk merk het is. En het klopt dat er twee 7 O clock mesjes in zitten, echter zijn dit de super stainless en inderdaad de sharp edge
Paul Damen (geverifieerde eigenaar) –
bij scheer en schuim krijg je altijd oprecht en eerlijk advies. Heel erg benaderd wat het beste is voor de individuele klant.
Ik zou sowieso iedereen op deze manier scheren willen aanraden. Eenmaal mee begonnen baal je dat je niet eerder was begonnen. Ga langs in de winkel in dordrecht of neem contact op voor het beste advies.
Zo ook dit proefpakket. Uiteindelijk heb ik ervaren dat je veel kan lezen en er reviews te vinden zijn op internet over de verschillende blades. Maar uiteindelijk ervaar je het persoonlijk toch net weer anders. Om goed uit te zoeken wat bij jou techniek van scheren en huid het beste past is proefpakket ideaal
Scheer & Schuim –
Dankjewel voor deze toch wel uitgebreide review. En mooi om te lezen dat je het ervaart zoals we graag willen en dat is dat niet één klant voor ons hetzelfde is en we eerst naar het verhaal en de wensen luisteren.
Danny Thys (geverifieerde eigenaar) –
Was handig om zo’n setje sample pack in handen te hebben om diverse scheermesjes uit te testen. Gillette Platinum en Personna Platinum zijn voor mij het meest geschikte mesjes.